اخبار جدید روز

کارآگاه گجت در شبکه نهال

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

کارآگاه گجت در شبکه نهال

دسته بندی : خبری تاریخ : جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

به گفته جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه کودک سیما، سری جدید کارآگاه گجت از پنج شنبه بیستم مهرماه در شبکه نهال مهمان کودکان ایرانی خواهد شد.

این مجموعه که هر هفته پنج شنبه ها و جمعه ها راس ساعت ۱۷ پخش می گردد، مجموعه ای با تکنیک سه بعدی هست که در سال ۲۰۱۵ و در ۲۳ قسمت یازده دقیقه ای در کشور کانادا تولید شده هست.

در فرآیند دوبله این اثر که در استودیو ایما صورت گرفته هست، اشکان لطفی پور در نقش مترجم، طاهره آدینه به عنوان ویراستار، اشکان صادقی سرپرست گویندگان و ملیحه صلاحیان در جایگاه تدوین و فارسی سازی ایفای نقش کرده اند.

داستان این مجموعه همچون سری قدیمی، به دشمنی دکتر کلاو با کارآگاه گجت برمیگردد. در هر قسمت دکتر کلاو اقدامی شرورانه را در دست اجرا دارد و مأموریت کارآگاه گجت خنثی سازی این اقدامات هست. در این مسیر پنی (برادر زاده گجت) بهمراه بِرِین (سگ پنی) در حل مشکلات نقش اصلی را ایفا می کنند و گجت به صورت کاملا تصادفی هر بار بعنوان قهرمان قصه و فرد پیروز معرفی می گردد.

تفاوت این سری جدید با سری قدیمی علاوه بر سه بعدی بودن، نفوذ برادرزاده دکتر کلاو بنام «تالون» به دستگاه پلیس و جاسوسی برای دکتر کلاو می باشد.

مجموعه کاراگاه گجت به سفارش شبکه کودک سیما آماده سازی شده هست.